03 June 2010

Crazy About It..

well, this post is about KOREAN....
hahaha...
funny isn't it??
saya memang gila kan korea
saya nak pergi sane la..
saya nak belajar kat sana..
saya nak jugak..
nak..
nak..
saya tak kisah...
saya nak belajar kat sana tau tak??
YA ALLAH!!
tolong la saya..
saya memang nak pergi sana...
moga-moga doa saya dikabulkan
mudah-mudahan la yer..
saya nak jugak...
saya nak jugak...
tolong yer....
=>
p/s: selain sebab belajar, ini adalah salah satu sebab kenapa saya nak belajar kat sana...

No comments: